Kontaktpersoner

Vilde Elise Kampesveen

E-post: vilde.elise@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 940 57 401
Område: Trøndelag

Auksjonsrådgiver

Runar Helgesen Kokko

E-post: runar@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 920 94 166
Område: Finnmark

Auksjonsrådgiver

Jøran Dahl-Johansen

E-post: joran@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 476 45 138
Område: Lofoten, Vesterålen og omegn

Auksjonsrådgiver

Jan Strekerud

E-post: jan@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 906 26 077
Område: Østfold

Auksjonsrådgiver

Halvor Bergland

E-post: halvor@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 472 92 600
Område: Telemark

Auksjonsrådgiver

Kim Lunde-Olsen

E-post: kim@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 483 94 221
Område: Østerdalen, Fjellregionen og Sunnmøre

Auksjonsrådgiver

Bjørn S. Hojem

E-post: bjorn@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 456 61 469
Område: Norge

Brukersupport, markedsføring og webutvikling

Lars Christian Storhei

E-post: lars.christian@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 485 96 999
Område: Agder, Rogaland, Vestfold og Telemark

Auksjonsrådgiver

Dag Jørgensen

E-post: dag@landbruksauksjon.no
Mobil: +47 909 73 799
Område: Innlandet sør og Viken

Fagansvarlig/auksjonsrådgiver

Marius Rudlandsløkken

E-post: jmk-norge@live.no
Mobil: +47 952 81 320
Område: Innlandet nord

Auksjonsrådgiver